Divočina: trutnovští hokejisté dostali sedm gólů, ale devět vstřelili

11:03aktualizováno  11:03
To byla divočina. Žádný jiný výraz by dostatečně nevystihl vítězství druholigových hokejistů Trutnova 9:7 nad posledním týmem tabulky z Kutné Hory.

Momentka ze zápasu trutnovských hokejistů. Uprostřed je Aaron Schwartz. | foto: Ondřej Littera, MAFRA

Sršni pořádně zatopili "drakům". Šlo o zápas jako na houpačce. Hosté v Trutnově vedli po první třetině 3:2, jenže domácí zázračně ve druhé třetině otočili vývoj utkání čtyřgólovou smrští.

"Ještě že to tak dopadlo a máme tři body, protože jinak by porážka od posledního mužstva druhé ligy byla šílená ostuda," nebral si servítky trenér HC Trutnov Jiří Malinský, který sám při absenci beků musel zasáhnout do zápasu.

V případě Trutnova šlo o rekordní zápis letošní sezony. Ačkoliv výsledkem se duel s Kutnou Horou podobal tomu loňskému 6:8 s Benešovem.

"Oba zápasy nelze srovnávat. Proti Benešovu šlo navíc o čtvrtfinále play-off," dodal Malinský, kterému přibyly další starosti s obránci. Sršni totiž nehráli zrovna v rukavičkách, což odnesl Ondřej Poul a zranil se i brankář Jeschke.

"Minule jsem měl otřes mozku a teď zase lítám po doktorech se zády. Bylo to takové vyřizování účtů s některými hráči," uvedl Poul.

Zelenobílé nakonec spasil v bláznivém střetnutí Jakub Luštinec, jenž jednu branku vstřelil a tři další připravil.

Témata: čtvrtfinále

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Hradecký záložník Petr Schwarz dává gól v utkání proti Budějovicím.
Hradec chce na vítězné derby navázat v Českých Budějovicích

Vstup do nové sezony se fotbalistům Hradce Králové povedl, když mají po třech odehraných kolech sedm bodů a jsou na druhém místě tabulky. V neděli od 17 hodin...  celý článek

Casey Wellman z Frolundy dostal puk do sparťanské sítě. Tomáš Pöpperle ani Jan...
Liga mistrů směle hledí do budoucna. Ubylo klubů, přibýt má prestiže

Hokejová Liga mistrů, která příští týden vstoupí do svého čtvrtého ročníku, chce nadále budovat svou značku a prestiž. V novém formátu po redukci na 32...  celý článek

Radost fotbalistů Pardubic
Trenér Hradce měl bohužel pravdu, litoval po gólovém návratu Černý

Poprvé od přesunu do Pardubic nastoupil Pavel Černý proti Hradci Králové, kde fotbalově vyrostl. A hned po třinácti minutách poslal svůj nový tým krásnou...  celý článek

Rozhovor s Vítězslavem Ivičičem: Nikdo nechce číst, že je buran

Člověk, který vybočuje nejen svým osobitým stylem, ale také svými kritickými názory.