Hokej - ilustrační foto

Hokej - ilustrační foto | foto: AP

Hokejisté Trutnova si vynutili třetí zápas, rozhodne se v Benešově

• 0
Hokejisté Trutnova druhou blamáž ve čtvrtfinále play-off 2. ligy nepřipustili a v sobotu si zahrají o postup do semifinále rozhodující třetí utkání.

Po úterní prohře 6:8 v úvodním duelu série v Benešově, který neuvěřitelně ztratili až v posledních sedmi minutách, do nichž šli s vedením 6:2, v domácí odvetě naopak skóre otočili ve svůj prospěch.

Na trutnovském ledě totiž po první třetině prohrávali 0:2, ale ve druhé favorizovanému soupeři nastříleli čtyři góly a ve třetí mu na cestu domů přidali další tři. Po jejich vítězství 7:2 tak o postupu do semifinále musí rozhodnout dnešní třetí utkání.

Výhodu domácího ledu v něm bude mít Benešov, který v základní části skupiny střed obsadil druhé místo, zatímco Trutnov skončil sedmý. Zápas začne v 17 hodin.