Hokejisté z Vrchlabí byli blízko sedmému utkání, proti byl Handlovský

10:46aktualizováno  10:46
Až neuvěřitelným finišem soupeře z Ústí nad Labem, ve kterém se střelecky zaskvěl Lukáš Handlovský, přišli hokejisté Vrchlabí o možnost zahrát si ve čtvrtfinále první ligy sedmé, rozhodující utkání.

Marek Loskot z Vrchlabí (vlevo) bojuje s Jiřím Jelínkem z Berouna. | foto: Ondřej Littera, MAFRA

Ještě necelých čtrnáct minut před koncem šestého utkání totiž Vrchlabští vedli 3:1 a mířili k vyrovnání čtvrtfinálové série na 3:3.

Jenomže pak během tří minut nejen že o svůj náskok přišli, ale dokonce pustili favorita do vedení 4:3. Tímto výsledkem také utkání skončilo a Ústí po vítězství v sérii 4:2 postoupilo do semifinále. Pro Vrchlabí sezona skončila.

Zcela zaplněná vrchlabská hala hned od počátku trnula, kdy se hosté střelecky prosadí. Ústí totiž začalo výborně a vypracovalo si několik šancí. Brankář Koutský však gól nepustil.

Hned po přestávce domácí soupeři předvedli, jak vypadá produktivita. Hubáčkovi stačilo necelých třicet vteřin k tomu, aby otevřel skóre, využil k tomu chybu brankáře Francouze. Když o čtyři minuty později Čížek zvýšil na 2:0, nevypadalo to s favoritem dobře.

Jenomže pak se poprvé střelecky prosadil Handlovský, a i když domácí ještě jednou zvýšili na rozdíl dvou gólů, Handlovský následným hattrickem, na který mu v poslední třetiny stačily tři a půl minuty, vývoj utkání zvrátil a poslal svůj tým do semifinále.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

BOJ. Momentka z utkání Hradec Králové (bílá) vs. Pardubice.
Hradec Králové otočil derby proti oslabeným Pardubicím

Fotbalisté Hradce Králové v dohrávce 3. kola druhé ligy porazili Pardubice 2:1 a druhou výhrou v sezoně se v čele tabulky bodově dotáhli na Opavu a České...  celý článek

Hradecký záložník Petr Schwarz dává gól v utkání proti Budějovicím.
Hradec chce na vítězné derby navázat v Českých Budějovicích

Vstup do nové sezony se fotbalistům Hradce Králové povedl, když mají po třech odehraných kolech sedm bodů a jsou na druhém místě tabulky. V neděli od 17 hodin...  celý článek

Radost fotbalistů Pardubic
Trenér Hradce měl bohužel pravdu, litoval po gólovém návratu Černý

Poprvé od přesunu do Pardubic nastoupil Pavel Černý proti Hradci Králové, kde fotbalově vyrostl. A hned po třinácti minutách poslal svůj nový tým krásnou...  celý článek