Reklama

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Královéhradecký kraj

  • 0
Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky Královéhradecký kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David Port, MAFRA

Finální podoba kandidátních listin pro letošní volby zatím není známá, v článku najdete dosud zveřejněná jména, tak jak je strany oznamují.

Články o volbách do Sněmovny najdete ZDE

  • ČSSD
    1. Jan Birke, poslanec
    2. Robin Böhnisch, poslanec
    3. Hana Masáková, starostka Kopidlna
    4. Pavel Folk, živnostník
    5. Lubomír Hejzlar, lékař
  • ODS
    1. Ivan Adamec, poslanec
    2. Miroslav Procházka, vedoucí odboru informatiky FN
    3. Jana Drejslová, místostarostka Rychnova nad Kněžnou
    4. Jiří Škop, místostarosta Police nad Metují
    5. Josef Dlabola, starosta Staré Paky
    6. Miroslav Vlasák, starosta Žacléře
    7. Petr Hroneš, lékař
    8. František Tomášek, soukromý zemědělec
    9. Michal Moravec, podnikatel
    10. Josef Král, starosta Velkého Poříčí
    11. Ivo Muthsam, podnikatel
    12. Ondřej Voráček, podnikatel
    13. Iva Doudová, ředitelka MŠ Hronov
    14. Radovan Hovorka, obchodník
    15. Petra Škopová, pojišťovací makléřka
    16. Karel Dyntar, jednatel a majitel společnosti
    17. Jozef Kochan, lékař - radiolog
    18. Jaroslav Matička, lesník
    19. Emil Jaroš, lékař - chirurg
    20. Jan Bém, živnostník
    21. Jan Janeček, správce počítačových sítí
    22. Milan Marek, jednatel
    23. Petr Zima, technik
    24. Petr Poláček, výzkumný a vývojový pracovník
    25. Jaroslav Filip, jednatel
    26. Josef Šejvl, jednatel
    27. Libuše Vonková, OSVČ
    28. Markéta Baraňáková, středoškolská učitelka
    29. Věra Černá
    30. Pavel Škop, živnostník
    31. Jaroslav Bureš, automechanik
    32. Marcela Franková, OSVČ
    33. Dana Bohutínská, OSVČ
    34. Petr Smolík, technický pracovník Škoda Auto
    35. Jiří Tůma, podnikatel
  • KSČM
    1. Zdeněk Ondráček, 48 let, poslanec
    2. Soňa Marková, 54 let, poslankyně
    3. Táňa Šormová, 61 let, učitelka
    4. Václav Ort, 65 let, hoteliér
    5. Josef Lukášek, 65 let, středoškolský učitel
    6. Iva Řezníčková, 43 let, předsedkyně odborové organizace
    7. Daniel Čapek, 40 let, manažer telekomunikací
    8. Petra Zakouřilová, 42 let, ředitelka mateřské školy
    9. František Vrabec, 64 let, odborník na dopravu kraje
    10.Josef Zima, 45 let, komisař kriminální policie
    11. Jana Pišínová, 48 let, manažerka ve farmacii
    12. Ladislav Winzberger, 58 let, technik
    13. František Klacek, 42 let, technik
    14. Josef Tylš, 32 let, elektromechanik
    15. Gabriel Olah, 51 let, OSVČ
    16. Lenka Fialová, 50 let, asistentka poslankyně
    17. Josef Dušek, 46 let, předseda odborů KOVO Ammann
    18. Petr Forche, 39 let, dělník
    19. Jiří Maršík, 43 let, vedoucí střediska údržby
    20. Petr Typlt, 50 let, dělník
  • TOP 09
    1. Leoš Heger, 69 let, lékař a poslanec
    2. Kateřina Jelínková, 46 let, lékárnice
    3. Aleš Cabicar, 51 let, náměstek hejtmana
    4. Jiří Oliva, 65 let, vysokoškolský učitel
    5. Petr Hrubý, 44 let, starosta obce Vítězná
  • KDU-ČSL a STAN
    1.Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL
  • Strana zelených
    1. Michal Kudrnáč, projektový manažer
  • Hnutí ANO
    1. Klára Dostálová, náměstkyně ministryně pro místní rozvoj
    2. Pavel Plzák, poslanec
    3. Petr Sadovský, místostarosta Dobrušky
    4. Eva Matyášová, krajská zastupitelka
    5. Petr Koleta, krajský zastupitel
  • Česká pirátská strana
    1. Martin Jiránek, zastupitel
    2. Pavel Bulíček
    3. Roman Kučera
    4. Zdeňka Rudolfová

Kandidátky do voleb podle krajů

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

žádný příspěvek v diskusi

Reklama