Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2013 pro Královéhradecký kraj

  15:08aktualizováno  15:08
Podívejte se na všechny kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Přinášíme kompletní volební kandidátky 2013 pro Královéhradecký kraj.
Ilustrační foto

Ilustrační foto | foto: Dalibor Glück, MAFRA

1.ČSSD

1. Orgoníková Hana, stavební inženýrka
2. Böhnisch Robin, učitel
3. Slodičák Marian, vědecký pracovník
4. Birke Jan, starosta Náchoda
5. Soběslav Vladimír, vedoucí ekonomického odboru
6. Orgoníková Lucie, ekonomka veřejné správy, podnikatelka
7. Dvořák Josef, radní kraje
8. Třešňáková Jana, radní kraje
9. Šklíba Karel, ředitel Maratonstavu Úpice
10. Šlaj Jan, podnikatel
11. Janeček Karel, náměstek hejtmana kraje
12. Luska Petr, IT, předs. komise krajského zastupitelstva
13. Hečko Pavel, místostarosta Meziměstí
14. Dörner František, horník
15. Tomková Ivana, zaměstnanec samosprávy
16. Illner Petr, organizační pracovník ČSSD
17. Štěpán Jiří, proděkan fakulty vysoké školy
18. Švenka Karel, důchodce
19. Šolc Jaroslav, zaměstnanec technického střediska města
20. Nyklíčková Tereza, manažerka

2.Strana svobodných občanů

1. Jedlička Vít, předseda hk.svobodni.cz
2. Šebelík Jan, matematik
3. Cvetanova Iva, radní města Náchoda
4. Horák Oldřich, VŠ učitel, živnostník
5. Kremlík Vítězslav, překladatel
6. Jára Karel, specialista v oblasti fin. model.
7. Zatloukal Jan, odborný asistent VŠ
8. Kalhous Petr, podnikatel
9. Tošovský Lukáš, stavební inženýr
10. Roček Vojtěch, analytik
11. Netík Petr, živnostník
12. Krejčí Michal, referent Povodí Labe
13. Němeček Filip, účetní analytik
14. Sedláček Martin, manažer obchodního týmu
15. Horký Kamil, podnikatel
16. Tomšů Svatopluk, analytik
17. Kříž Josef, programátor, student
18. Ládr Ivan, jednatel obchodní společnosti
19. Husák Jan, alesco.cz
20. Škvrna Pavel, projektant

3.Česká pirátská strana

1. Kučera Roman, servisní technik a programátor
2. Štipl Stanislav, programátor a student IT
3. Rudolfová Zdeňka, psycholožka a spec. pedagožka
4. Petr Otakar, IT analytik
5. Havlíček Jakub, seřizovač CNC
6. Ficenec Karel, OSVČ
7. Úlehla Ondřej, konzultant technické podpory
8. Petrová Anna, fotografka, důchodkyně
9. Čepek Michal, cestovatel a výrob. houp. sítí
10. Čaky Miroslav, projektant
11. Bulíček Pavel, spec.projektů a zavád. služeb

4.TOP 09

1. Heger Leoš, lékař
2. Cogan Josef, právník
3. Oliva Jiří, vysokoškolský pedagog
4. Vedlich Jindřich, náměstek primátora města Hradec Králové
5. Cabicar Aleš, jednatel společnosti
6. Vávra Michal, místostarosta Vrchlabí
7. Novotný Daniel, advokát
8. Krafka Zdeněk, starosta obce Pohoří
9. Seneta Libor, lékař záchranné služby
10. Jelínková Kateřina, magistra farmacie
11. Sazeček Miroslav, neparazitující živnostník
12. Romanová Lenka, lékařka
13. Zapletal Radek, tajemník sdruž. zaměstnavatelů
14. Staněk František, herec Klicperova divadla
15. Koldinský Libor, jednatel společnosti
16. Macoun Jindřich, praktický lékař
17. Vošoust Petr, živnostník
18. Merta Josef, ředitel společnosti
19. Doubek Jan, ředitel akciové společnosti
20. Švorc Zdeněk, starosta obce Staré Hrady

5.HLAVU VZHŮRU - volební blok

1. Jeník Miroslav, poradce min. práce a soc. věcí
2. Křížová Olga, trenérka lyžování
3. Tomešová Luďka, OSVČ Trutnov
4. Balšánek Aleš, specialista
5. Kloučková Jitka, dětská sestra
6. Skopár Vlastislav, živnostník
7. Špulák František, ved. marketingu a zahr. obch.
8. Ševčík Jiří, stomatolog
9. Filipová Alena, OSVČ - finanční poradce
10. Motalová Beatriz, zaměstnanec
11. Píšová Renata, kuchařka
12. Moravcová Marcela, OSVČ
13. Svatoň Tomáš, zaměstnanec
14. Skopárová Veronika, mateřská dovolená
15. Souček Zdeněk, obchodní zástupce
16. Valenta Aleš, archivář
17. Víšková Andrea, operátor výroby
18. Charvátová Lenka, operátorka
19. Paděra Pavel, kuchař
20. Melgr Jan, zaměstnanec výroby

6.ODS

1. Staněk Pavel, advokát
2. Puš Martin, ekonom
3. Bém Jan, místostostarosta Dvůr Králové n. L.
4. Drejslová Jana, místostostarostka Rychnov n. Kněžnou
5. Pajer Jan, poradce
6. Malijovská Bronislava, místostarostka Nové Město n. M.
7. Louda Pavel, starosta Nový Bydžov
8. Vlasák Miroslav, starosta Žacléř
9. Adamec Ivan, starosta Trutnov
10. Brykner Ladislav, projektový manažer
11. Záleský Vladimír, lékař-chirurg
12. Moravec Pavel, sochař, provozovatel kina
13. Jaroš Emil, lékař-chirurg
14. Muthsam Ivo, podnikatel
15. Franková Marcela, podnikatelka v oboru strojírenském
16. Petřík Tomáš, student
17. Matička Jaroslav, starosta Týniště n. O.
18. Moravec Michal, ředitel cestovní kanceláře
19. Winter Jaroslav, podnikatel
20. Mojžíš Libor, starosta obce Žernov

9.Politické hnutí Změna

1. Kopecký Tomáš, správce IT
2. Kramářová Olga, ved. oddělení správního úřadu
3. Křelina František, ved. prac. projekčn. ateliéru
4. Tláskalová Stanislava, středoškolská učitelka
5. Klepš Adolf, náčel. Horské služby Krkonoše
6. Cinková Michaela, soukromá podnikatelka
7. Záruba Adam, před. sdr. Změna pro Hradec
8. Jurašková Božena, lékařka
9. Tomšík Pavel, vědecký pracovník, učitel VŠ
10. Köhlerová Renata, vysokoškolská učitelka
11. Živný Pavel, lékař
12. Živná Helena, lékařka
13. Hušek Filip, překladatel, technik
14. Wolfová Marcela, admin. prac. ve zdravotnictví
15. Hroch Miloš, vědecký pracovník - biochemik
16. Komárková Irena, finanční analytička
17. Jareš Roman, specialista IT
18. Hušková Terezie, tlumočnice, překladatelka
19. Bílý Aleš, konstruktér
20. Kopecká Ludmila, odborná referentka krajského soudu

10.Strana soukromníků České republiky

1. Tomášek František, soukromý zemědělec
2. Hovorka Radovan, ved. regionálního obchodu
3. Branda Josef, obchodní ředitel
4. Snítil Ladislav, živnostník, zastupitel obce Libchavy
5. Tichý Pavel, živnostník v gastronomii
6. Šidák Milan, realitní makléř
7. Hradecký Michal, živnostník v oblasti reklamy
8. Vyskočil Pavel, živnostník
9. Jirovec Petr, podnikatel v cestovním ruchu
10. Machová Hamplová Helena, zpěvačka
11. Růžičková Naďa, hoteliérka
12. Kecina Jan, podnikatel
13. Matoušek Jiří, zaměstnanec
14. Holubová Lucie, podnikatelka
15. Vápeník Jan, živnostník
16. Holman Jiří, zaměstnanec ve zpracování odpadů
17. Hakenová Kateřina, zaměstnanec
18. Pištora Lukáš, podnikatel ve stavebnictví
19. Matoušková Hana, zaměstnanec ve velkoobchodu

11.KDU-ČSL

1. Bělobrádek Pavel, veterinární lékař, předseda KDU-ČSL
2. Maclová Anna, náměstkyně primátora Hradce Králové
3. Veselý Jiří, primář interního oddělení nemocnice Náchod
4. Derner Vladimír, krajský zastupitel
5. Čepelková Veronika, vedoucí Diecézního centra
6. Hamáček Petr, místostarosta města Jičín
7. Klíma Karel, starosta města Hostinné
8. Stejskal Jiří, ředitel Diecézní charity
9. Smetana David, živnostník roku 2012
10. Hanuš Jiří, emeritní poslanec PČR
11. Vojáček Jiří, ředitel Biskupského gymnázia
12. Řehák Luboš, starosta obce Val
13. Půlpán Zdeněk, univerzitní profesor matematiky
14. Horníček Jan, konstruktér Škoda Auto
15. Janoušek Jan, projektant železničních tratí
16. Novotný Antonín, starosta obce Podbřezí
17. Tlášek Stanislav, starosta města Sobotky
18. Pátková Vladimíra, starostka obce Batňovice
19. Vitvarová Michaela, studentka práv
20. Lanta Petr, divadelní režisér

13.Suverenita - Strana zdravého rozumu

1. Hodovalová Renata, živnostnice
2. Oupic Václav, živnostník, řezník uzenář
3. Ungrád Jiří, starosta obce Liberk
4. Melicharová Lenka, vedoucí skladu
5. Voda Miroslav, předseda o.s. Klub české písničky
6. Kuželka Miloš, OSVČ
7. Grossmannová Ivana, učitelka MŠ
8. Kočka Jaroslav, hostinský
9. Pešout Ivan, logistik
10. Pajkrt Stanislav, živnostník
11. Světlíková Zdeňka, geografka
12. Dufek Jiří, řidič kamionu
13. Marková Iveta, pracovnice v rodinném podniku
14. Nečasová Lenka, administrativní pracovnice
15. Válek Petr, živnostník
16. Stadlmajer Ladislav, živnostník
17. Píchová Hana, servírka
18. Bolehovský Petr, živnostník
19. Doskočil Karel, řidič kamionu
20. Plachetková Iva, důchodkyně

14.Aktiv nezávislých občanů

1. Voslář Josef, OSVČ
2. Rozsypal Jaroslav, podnikatel
3. Bouda Miloslav, důchodce
4. Linhart Martin, detektiv v obchodě
5. Charousová Světlana, podnikatelka
6. Jun Antonín, důchodce

15.Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

1. Hůlka Daniel, zpěvák a divadelník
2. Štěpán Miroslav, náměstek ministra vnitra a bývalý generální ředitel HSZČR
3. Vrzáň Petr, Ing. výkonný ředitel asociace
4. Matějka Miroslav, ředitel mhf
5. Hájek Alois, dělník, důchodce
6. Vlčková Dagmar Kristýna, vedoucí velkoobchodu potravin
7. Horák Václav, koordinátor útvaru podniku
8. Hais Karel, advokát
9. Jónová Andrea, obchodní manažer
10. Burda Jiří, ředitel investiční a finanční společnosti
11. Kováčiková Veronika, studentka VŠ
12. Řezníčková Iva, zdravotnice
13. Morávek Jiří, ředitel Centra pro zdravotně postižené
14. Festa Josef, ekonom
15. Mitrovič Denis, advokát
16. Dejmková Lucie, finanční poradce
17. Honegrová Jaroslava, středoškolský pedagog
18. Hamák Tomáš, zaměstnanec Generálního ředitelství
19. Florian Roman, živnostník
20. Brázda Martin, majitel firmy Koberce Brázda

17.Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1. Štětina Jiří, lékař
2. Janků Vítězslav, manažer
3. Malečková Jana, programová analytička, fotografka
4. Kobrle Josef, odborový svaz KOVO
5. Hošková Pavlína, zdravotní sestra
6. Kvereková Monika, archivářka
7. Davies Haladová Kateřina, učitelka
8. Skákal Martin, manažer pojišťovny
9. Mrštík Vlastimil, manažer
10. Kváčová Martina, asistentka obchodního oddělení na mateřské dovolené
11. Pazderník Radek, manažer
12. Jíška Jiří, stavební dělník
13. Sokol Jan, ekonomicko-provozní manažer
14. Bakovský Martin, logistik
15. Odl Michal, automechanik
16. Řezníčková Silvie, gastronomie
17. Mašek Vladislav, invalidní důchodce
18. Bakovský Zdeněk, učitel
19. Vacková Iveta, logistik
20. Zemánek Aleš, manažer

18.Dělnická strana sociální spravedlnosti

1. Marx Marcel, dělník
2. Ptáček Vlastimil, důchodce
3. Trýzna Zdeněk, soukromý podnikatel
4. Kvarda Milan, technik
5. Pelan Ondřej, kuchař
6. Kučera Jan, sanitář
7. Charvát Jakub, dělník
8. Forman Vladimír, technik
9. Kohout Milan, kuchař
10. Kořínek Jiří, soukromý podnikatel
11. Ptáček Jindřich, důchodce
12. Řeřichová Jitka, servírka
13. Šedivý Milan, dělník
14. Trýznová Karla, kuchařka
15. Novák Matouš, dělník
16. Brhelová Kateřina, dělnice
17. Kocián Vladimír, důchodce
18. Teichman Tomáš, dělník
19. Kozák Jindřich, dělník
20. Kučera Jan, kuchař

20.ANO 2011

1. Pilný Ivan, konzultant
2. Plzák Pavel, lékař
3. Berdychová Martina, starostka obce Holovousy
4. Sadovský Petr, podnikatel
5. Kricnarová Darina, manažerka politického hnutí
6. Víška Václav, akademický pracovník
7. Patzelt Jan, starosta obce Malá Úpa
8. Kodydek Miroslav, podnikatel
9. Chromý Roman, servisní technik
10. Borůvka Jan, podnikatel
11. Groh Jan, poradce pro zemědělství
12. Petr Eduard, konstruktér
13. Plšek Jiří, starosta obce Dolany
14. Maček Milan, starosta obce Borohrádek
15. Poláková Monika, účetní
16. Košťálová Jitka, tajemnice městského úřadu
17. Kodydek Jan, poradce
18. Červinková Ivana, podnikatelka
19. Kubina Jiří, podnikatel
20. Janouch Aleš, podnikatel

21.KSČM

1. Marková Soňa, pedagožka
2. Ondráček Zdeněk, zástupce ředitele střední školy
3. Janeček Pavel, ekonom
4. Baudyš Jiří, stavební projektant
5. Žižková Věra, učitelka
6. Ort Václav, podnikatel
7. Bezděk Ondřej, asistent poslance EP
8. Fialová Lenka, manažerka obchodu a služeb
9. Lukášek Josef, radní kraje
10. Coufalová Hana, řidička autobusu
11. Šárová Zdeňka, sociální konzultantka
12. Rambousková Martina, dělnice
13. Šormová Táňa, radní kraje
14. Šmatolán Václav, podnikatel
15. Novák Milan, právník
16. Dušek Josef, předseda odborové organizace
17. Hladík Zdeněk, strojní seřizovač
18. Štěpán Lubomír, projektant
20. Plachetka Zdeněk, advokát

22.LEV 21 - Národní socialisté

1. Stavrev Michal, sociální pracovník
2. Zmarzlák Radek, OSVČ
3. Jakl Jaroslav, živnostník
4. Brandejs Jaroslav, živnostník
5. Tykal Miloslav, živnostník
6. Špičan Ludvík, informatik
7. Valtera Tomáš, učitel ZUŠ
8. Huňaková Gabriela, zdravotní sestra
9. Kavalík Josef, technik
10. Panáková Markéta, ekonomka
11. Fichtner Jindřich, technik
12. Dostálek Karel, živnostník
13. Kalenský František, dělník
14. Gábor Marek, dělník
15. Zavadilová Zuzana, invalidní důchodce
16. Richtr Jaroslav, dělník
17. Kučerová Hana, lékárnice
18. Vacková Martina, asistentka správce ubytovacího zařízení
19. Holeček Jan, manažer firmy na výrobu skla
20. Radochová Monika, prodavačka

23.Strana zelených

1. Kudrnáč Michal, projektový manažer
2. Šiklová Jiřina, socioložka
3. Hanousek Martin, krajinný ekolog
4. Růžička Čeněk, předseda Výboru pro odškodnění romského holocaustu
5. Klímová Soňa, majitelka firmy Lesy Janeček
6. Věchet Martin, fotograf, cestovatel
7. Zajíc Jiří, vedoucí lékař JIP fakultní nemocnice
8. Kulich Jiří, ředitel střediska ekologické výchovy
9. Paulů Lenka, výtvarnice
10. Staněk Petr, učitel na ZUŠ
11. Plíšek Bedřich, ovocnář, odborník na sadařství
12. Sedláčková Radmila, zubní lékařka
13. Buka David, lékař, radiační onkolog fakultní nemocnice
14. Karel Tomáš, husitský farář a kominík
15. Patráková Martina, lékařka - gynekoložka
16. Králíček Ivo, středoškolský a vysokoškolský učitel
17. Číp David, vedoucí Záchranné stanice
18. Ježek Jan, středoškolský učitel
19. Velčovská Ivana, studentka a sociální pracovnice
20. Sedláček Dušan, odborný lesní hospodář


Volby do Sněmovny 2013

Kandidátky do voleb podle krajů

Podívejte se na přehled kandidátů do předčasných voleb 2013 on-line:

Autor:




Hlavní zprávy

Další z rubriky

(Ilustrační snímek)
PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Královéhradecký kraj

Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky...  celý článek

Po bouři s derechem vznikl na Trutnovsku rozsáhlý lesní polom. Lidé se pustili...
Trutnovsko svolává po smršti brigády, v lese hrozí přemnožení kůrovce

Z lesů na pomezí Náchodska a Trutnovska je po nedávné bouři s jevem derecho pustina, následky pohromy odstraňují také vesnice kolem Úpice. Libňatov svolal...  celý článek

Silničáři ukázali hotový úsek D11 Osičky-Hradec Králové (16. 8. 2017).
Projeli jsme nový kousek D11 u Hradce. Zbývá osadit ukradené poklopy

Posledních pět dní zbývá do otevření nového tříkilometrového úseku dálnice D11 u Hradce Králové. Stane se tak v pondělí 21. srpna, tedy 39 let poté, co celé...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.