Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Nemocnici v Náchodě přestaví pro 21. století, podívejte se

Moderní přístroje, rychlé ošetření a pro hospitalizované komfort na pokojích. To všechno slibuje projekt na přestavbu nemocnice v Náchodě, jejíž první etapu rekonstrukce schválili krajští zastupitelé. Celkově přijdou stavební práce na více než miliardu korun, začít mají na podzim.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

RonPaul

V všechny nemocnice v Čechách potřebují rekonstrukci

0/0
25.3.2012 16:37

Ledrp

To zas bude tunel

1 miliarda? Ha Ha Ha. Finále bude tak za 3 miliardy.;-€

0/0
24.3.2012 20:10

gabrianeta

Nemocnice

K čemu bude nemocnice za miliardu, když náchodští lékaři jsou k ničemu ?! ;-O

Ano,rekonstrukce nemocnice určitě potřeba je, ale pověst a kvalitu ošetření už nejspíš nezachrání

0/0
24.3.2012 9:55

Meredyth

Moc tomu nevěřím.

Ač mám Náchod rád,protože jsem tam bydlel,tak si myslím,že je to jen jedna velká díra na peníze,jak už tady někdo poznamenal.Nákresy,jak by měla vypadat nemocnice po přestavbě,existují více jak deset let a zatím se toho moc nezměnilo.:-(

0/0
24.3.2012 9:19

Ejsí

Nemocnice je už nyní zadlužená

A zdravotnický perzonál nemá nejlepší jméno. Na co budou vytápěné chodby, když nemáte kvalitní a profesionální lékaře a perzonál. Osobně se mi zde přihodilo, jak si sestry stěžují mezi sebou před vámi a to samé lékaři. N a peníze samozřejmě. Někdy má člověk pocit, že je obtěžuje.

Vždyť neumějí ani vyšetřit srdce ultrazvukem a posílají vás k soukromému lékaři. No to je nemocnice? Hrůza!!!

Prostě klasika. Náchod!!

0/0
22.3.2012 21:35

Stryck

Nemocnice v Náchodě

Tak to zase někomu potečou pěkný prachy do kapsy. Celá nemocnice je nepřístupná v kopci s minimálním parkovištěm a pěknej kus od vlakového i autobusového nádraží. Chtěl bych vidět jak vozíčkář nebo starší člověk o holi tlape do toho krpálu. Naproti tomu nemocnice v Rychnově nad Kněžnou je na volném prostranství s možností rozšíření do polí za nemocnicí a s perfektním přístupem z hlavní komunikace a velkým parkovištěm. Kdoví o co tu vlastně komu jde. Podotýkám, že nejsem z Náchoda a ani z Rychnova.Rv

+1/0
22.3.2012 19:39

kytt3

Re: Nemocnice v Náchodě

souhlasím, navíc připomínám, že zadlužená náchodská nemocnice stojí za zrušením nezadlužené nemocnice v Opočně - a vida, najednou jsou peníze na celou obří rekonstrukci? Pacient ze spádu za Rychnovem, který nemá potřebná oddělení, by taky mohl zkapat, než by do Náchoda dojel. Nemluvě o dlouhých čekacích dobách na vyšetření v Náchodě, právě proto, že z něj udělali spádovou oblast tím zrušením opočenské nemocnice pro víc lidí, než to může utáhnout. Rychnov je v pořádku, ale pro mě je taky příliš daleko, s bídným spojením, pořád bych musela být závislá na autě.

0/0
22.3.2012 20:24

AlenaV 1976

Re: Nemocnice v Náchodě

Tak on areál dolní nemocnice zase na tak nepřístupném kopci není. V horním areálu je pediatrie, gyn.-por. oddělení a interna, tak to že by byla dole v jednom areálu všechna oddělení je dobrý plán. Ale máte pravdu, že dojít tam z nádraží je pěkná dálka. Možná by bylo fajn kdyby k nemocnici zajížděl nízkopodlažní bezbariérový autobus. A to parkování doufám, že také vyřeší, to je tam fakt katastrofa. Jen mám nějak pocit, že rekonstrukce této nemocnice nějak nebere konce. Co ale hrůza je je personál většiny oddělení a jejich přístup k pacientům. Porodnice se snad už zlepšila, ale ORL, infekce, dětské, ultrazvuky. Arogantní personál bez zájmu o pacienta - tam by to chtělo razantní změnu. Ale podobnou zkušenost máme i z chirurgie v Rychnově - nakonec tam vás také honí kvůli rentgenu po městě.

Že skončila nemocnice v Opočně a především tamní porodnice je jen dobře. Kvůli jejich nezodpovědnému přístupu k vedení porodu mám postižené dítě o které se budu celý život starat.

0/0
23.3.2012 8:18

viking

Re: Nemocnice v Náchodě

K nemocnici nízkopodlažní bezbariérový autobus zajíždí, IREDO linka Náchod-Nový Hrádek, zastávka Náchod, škola T.G.M.:-)

0/0
23.3.2012 9:57

AlenaV 1976

Re: Nemocnice v Náchodě

Tak to je dobře. To jsem netušila. :-)

0/0
23.3.2012 11:38

adnana

Re: Nemocnice v Náchodě

nizkopodlazni bus to neni...

0/0
23.3.2012 22:55

viking

Re: Nemocnice v Náchodě

Tak úplně 100% nízkopodlažní není, ale oboje dveře mají nástup beze schodů. V zadních dveřích bývá i vysouvací plošina, pokud se nepletu, takže kočárky a invalidní vozíky by neměli mít problém. Důchodci se posadí ve snížené přední části a ostatní ty dva schody do zvýšené části nějak zkousnou:-)

http://galerie-autobusu.cz/photos/tn/wall/SOR_CN8.5_wallpaper.jpg

0/0
25.3.2012 8:35Najdete na iDNES.cz