Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Zadlužené artkino Centrál přestane promítat. Jen načas, nebo napořád?

To co si hradečtí filmoví fanoušci ještě nedávno ani v nejčernějších snech nedokázali představit, se stává realitou - oblíbené artové kino Centrál nejspíš bude muset ukončit provoz. Minimálně na pár měsíců.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

blues,jo

springfield???

ostatně, hlavně že zbylo na tučnou dotaci pro klub Springfield, že... čímpak ten asi přispívá ke kulturnosti našeho města???... Cui bono???

0/0
1.4.2012 11:53

PDVPETR

Re: springfield???

Ano ano další černá díra v HK. Doufám, že na ní také dojde.

0/0
1.4.2012 13:48

blues,jo

supermarket supermarket !!!!

a vůbec... nejlepší by bylo ten sál zbourat a postavit místo něho supermarket přímo v centru.... abychom nemuseli my, normální občané, chodit za naší oblíbenou zábavou moc daleko.... a z pronájmu té plochy by se určitě dalo přilepšit našim čackým kopálistům, které máme tak rádi... a určitě i na odměny pro naše skvělé radní (které máme ještě raději) by něco zbylo.... děkujeme pěkně..... RvRvRv

+1/0
30.3.2012 6:36

aniina

několik připomínek

ad 1 Objektivní článek by neměl obsahovat hodnotící přívlastky typu oblíbený, natož ve dvou větách za sebou. (a v předchozím článku se Vám to přihodilo také), to příliš nevykazuje o nezaujatosti. A kde je hlas opozice?

ad 2 Proč by měl někdo platit za majetek, který už jednou zaplatil?

ad 3 Kde je těch 60 tisíc diváků, kterými se všichni ohání? I kdyby půlka z nich dala 100 Kč na zachování kina, 3 mega jsou na světě. Kde jinde pro-centrál shání peníze? Zdá se mi, že posledního půl roku to je jen o žádostech na městě.

ad 4 Přiznejme si, že Centrál je tak trochu šmucig prostor, kde už není tak příjemno, aby tam člověk chodil a utrácel peníze.

ad 5 Jak často chodí do současného kina ti, kteří se ho nejvíce zastávají? A doporučují ho svým známým jako nejúžasnější kulturní prostor ve městě, kde pokaždé najdete skvělé lidi, hrajete dobrá hudba a personál je vlídný? Pan Kučera, kino sice kdysi pozvedl, ale jeho věhlas holt neudržel. A někdy se prostě musí začít od úplného začátku.

0/0
29.3.2012 22:47

tbwstf

Re: několik připomínek

Já bych tu stovku klidně dal. I dvě bych dal, kdyby na to přišlo. Pokud by teda existovala nějaká taková iniciativa, která by dala dohromady víc lidí, kteří by tu stovku dali. Nebo dvě.

Do kina nechodím skoro vůbec, přesto bych ho určitě doporučil spíš než CineStar. Někdo prostě nemusí mít všecko nóbl a hlavně s popcornem, někomu to takhle zkrátka vyhovuje. A nemusí jít jen o šmucig persónu. ("Šmucig" už jsem dlouho neslyšel, to se mi líbí... šmucig...)

Pan Kučera mi je sám o sobě sympatický, i když v minulosti nepochybně pochybil. Přiznávám, že jsem nejspíš zaujatý, jindy bych sekal ruce nohy, ale v tomhle případě bych byl velice rád, kdyby mohl dostat ještě šanci. Takových miliónů se tu rozdává (rozhazuje) na kdesi cosi, ale na podporu kina, které je známé i dál než v Blešně, se peníze nenajdou? A začít tím, že se kino zavře? No toto...

Jinak jste to ale napsal/a hezky.

0/0
30.3.2012 3:03

tombry

Re: několik připomínek

Já proti artovému kinu nic nemám, ale když čtu, jak pan Kučera hospodařil a vedl účetnictví, tak je opravdu jasné, že je to černá díra a chodil by na město s žádostmi o půjčku každou chvíli. Proto musí pryč. A nechápu proč by město mělo platit JEHO dluhy.

0/0
30.3.2012 6:48

trenchard

Re: několik připomínek

R^

0/0
30.3.2012 8:41

blues,jo

Re: několik připomínek

co takhle poslechnout si i druhou stranu??... docela bych rád viděl jak by to někdo za ty peníze provozoval....

www.sedmicka.cz

0/0
6.4.2012 16:11

PDVPETR

Opět špatně

Dobrý den, v dnešním článku opět značné nepřesnosti. Pane Záleský prosím o odkaz na tu hádku která podle Vás proběhla na zastupitelstvu 27.3.2011. Dále upozorňuji, že v návrhu usnesení se nemluví o žádném prodeji. Jednalo se o poskytnutí provozní dotace a následném bezúplatném převodu majetku. To není po právní stránce to samé.O osudu kina nerozhodli zastupitelé, ale p. Kučera lajtáctvím, nezodpovědností atd.

0/0
29.3.2012 18:01

euro2004

přesně, zavřete to, lepší je strávit čas v supermarketu

0/0
29.3.2012 17:38Najdete na iDNES.cz