HLAVIČKOVÝ SOUBOJ. Teplický útočník Aidin Mahmutovič (vpravo) se snaží přehlavičkovat Radima Wozniaka (uprostřed) a Jiřího Janouška z Hradce Králové. | foto: Zavoral Libor, ČTK

Fotbalisté Hradce podruhé za sebou vstřelili tři góly, tentokrát pokořili Michalovce

• 0
Fotbalisté Hradce Králové v závěru přípravy na jarní část domácí nejvyšší soutěže vstřelili podruhé za sebou tři góly v jednom utkání. Po zápase s polským Lubinem, který Hradec sehrál minulý týden na konci herního soustředění v Turecku, je tentokrát nastřílel v Nymburce, kde se v úterý utkal s druholigovými slovenskými Michalovci.

Hradečtí je na rozdíl od Lubinu, se kterým remizovali 3:3, porazili 3:2.
Hradečtí trenéři do zápasu poslali dvě rozdílné jedenáctky, každá odehrála jeden poločas.

Ta první s nerozhodným výsledkem 1:1, o který se střelecky zasloužil Jandík, jenž ve 30. minutě vyrovnal vedení slovenského mužstva na 1:1, ta druhá poslala zásluhou Karala a Pokorného svůj tým do dvoubrankového vedení, které však slovenský tým v závěru zápasu snížil na konečných 3:2.

Pro Hradec Králové bylo úterní utkání předposledním zápasovým vystoupením v letošní zimní přípravě, generálku na první jarní ligový zápas v Plzni Hradečtí absolvují na Všesportovním stadionu, kde se v sobotu vpodvečer střetnou s Bohemians 1905.