Hokejisté z Vrchlabí byli blízko sedmému utkání, proti byl Handlovský

10:46aktualizováno  10:46
Až neuvěřitelným finišem soupeře z Ústí nad Labem, ve kterém se střelecky zaskvěl Lukáš Handlovský, přišli hokejisté Vrchlabí o možnost zahrát si ve čtvrtfinále první ligy sedmé, rozhodující utkání.

Marek Loskot z Vrchlabí (vlevo) bojuje s Jiřím Jelínkem z Berouna. | foto: Ondřej Littera, MAFRA

Ještě necelých čtrnáct minut před koncem šestého utkání totiž Vrchlabští vedli 3:1 a mířili k vyrovnání čtvrtfinálové série na 3:3.

Jenomže pak během tří minut nejen že o svůj náskok přišli, ale dokonce pustili favorita do vedení 4:3. Tímto výsledkem také utkání skončilo a Ústí po vítězství v sérii 4:2 postoupilo do semifinále. Pro Vrchlabí sezona skončila.

Zcela zaplněná vrchlabská hala hned od počátku trnula, kdy se hosté střelecky prosadí. Ústí totiž začalo výborně a vypracovalo si několik šancí. Brankář Koutský však gól nepustil.

Hned po přestávce domácí soupeři předvedli, jak vypadá produktivita. Hubáčkovi stačilo necelých třicet vteřin k tomu, aby otevřel skóre, využil k tomu chybu brankáře Francouze. Když o čtyři minuty později Čížek zvýšil na 2:0, nevypadalo to s favoritem dobře.

Jenomže pak se poprvé střelecky prosadil Handlovský, a i když domácí ještě jednou zvýšili na rozdíl dvou gólů, Handlovský následným hattrickem, na který mu v poslední třetiny stačily tři a půl minuty, vývoj utkání zvrátil a poslal svůj tým do semifinále.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Boj o puk v duelu Pardubic (bílá) a Hradce Králové.
Cíl Hradce před derby s Pardubicemi? Navázat na minulou sezonu

Hokejisty hradeckého Mountfieldu v neděli čeká v tomto extraligovém ročníku první derby s Pardubicemi. Pokusí se v něm navázat na svoji úspěšnou bilanci z...  celý článek

Jan Kopecký během Rallye Bohemia.
Kopecký nedostal v Katalánsku šanci: Štve mě, jak pořadatelé rozhodli

Český jezdec Jan Kopecký chtěl ve třídě WRC2 Katalánské rallye útočit na výhru, vzal mu ji pomalý soupeř.  celý článek

Hradecký Petr Koukal diskutuje s rozhodčím během utkání s Pardubicemi.