Hradečtí hokejisté vyhráli v Plzni, poprvé v sezoně zvládli nájezdy

9:56aktualizováno  9:56
Hokejisté Hradce Králové se po výhře v Třinci nevrátili bez bodu ani z Plzně. Vyválčili tam dokonce jako v Třinci dva, když poprvé v sezoně ovládli samostatné nájezdy. Jako jediný v nich uspěl Jaroslav Bednář.

Hradečtí hráči Roman Kukumberg (vlevo) a Rastislav Dej se radují z gólu. | foto: ČTK

Mountfield ale v Plzni neustále dotahoval. Nevyšel mu začátek a prohrával už od 3. minuty. Chvíli před přestávkou pustil domácí tým dokonce do dvoubrankového vedení, ale krátce na to se před brankou prosadil Kudrna a snížil na 1:2.

V polovině zápasu se Hradci vyvedl konec oslabení, vyloučený Bednář totiž ihned poté, co naskočil na led, přihrál Dejovi, jenž si sám před Machovským znamenitě poradil.

Už v poslední minutě druhé části měl velkou šanci opět Kudrna, jenomže nedal a jedenáct vteřin před druhou sirénou to potrestal domácí kanonýr Kubalík a poslal domácí opět do vedení. Vzal jim ho v poslední třetině Kukumberg a zápas tím poslal do prodloužení, které však nerozhodlo.

Další body může Mountfield získat už zítra, kdy na domácím ledě vyzve Mladou Boleslav, zápas začne v 17 hodin.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Anna Hrušková (v bílém) z Hradce Králové bojuje s Alison Boumnovou z Trutnova....
Turnaj basketbalistek v Trutnově: první a poslední ostrý test

Během 48 hodin sehrají čtyři zápasy. Basketbalistky Sokola Hradec Králové a Lokomotivy Trutnov mají od pátku do neděle příležitost, aby se v rámci Velké ceny...  celý článek

Hradecký záložník Filip Zorvan (vpravo) po  souboji s hráčem HFK Olomouc...
Rekordní hradecký postup. A to Žondra soupeře po třech gólech šetřil

Žádné drama a napínání fanoušků, zda postoupí dál, se tentokrát nekonalo. Fotbalisté FC Hradec Králové totiž ve středu ve 3. kole pohárového MOL Cupu na hřišti...  celý článek

Královéhradecké basketbalistky slaví postup do ligového finále.
Hradecké a trutnovské basketbalistky na startu: loňský rok by braly

Jedny nechtějí ustoupit z toho, aby bojovaly o medaili, která pro ně měla v minulé sezoně hodnotu dokonce stříbrnou. Druhé by také rády navázaly na minulý...  celý článek