Mountfield Hradec Králové

Vopelka po přerušení hradecké série: Srážejí nás špatné začátky

25.9.2017  11:57
Hokejisté hradeckého Mountfieldu přerušili sérii tří vítězných zápasů, v 7. kole extraligy totiž na svém ledě podlehli 2:3 pražské Spartě.  celý článek

Dali jsme Hradci moc místa před brankou, litoval olomoucký Burian

23.9.2017  12:13
Navzdory rozpakům a klopýtání olomouckých hokejistů v úvodu sezony, může cítit útočník Vilém Burian jisté malé uspokojení. V šestém kole se trefil už potřetí, jenže žádný ze spoluhráčů se k němu...  celý článek

Dát doma jeden gól, to je strašně málo, lamentoval olomoucký trenér

23.9.2017  10:10
Prokletí olomouckých hokejistů má jméno Mountfield. S žádným jiným soupeřem nemají tak špatnou bilanci. Do včerejšího souboje šli se šňůrou deseti porážek v řadě. A přerušit ji nedokázali ani...  celý článek

Chomutov poprvé padl, Zlín slaví. Pardubice zvládly přestřelku s Duklou

22.9.2017  17:26, aktualizováno  21:58
Neporazitelnost Chomutova po 6. kole hokejové extraligy nevydržela. Jeho bilanci pokazily Vítkovice, které vedoucí tým tabulky přehrály 2:1 po prodloužení. Zlínští hokejisté ukončili domácí...  celý článek

Útočníci Köhler a Marcinko dostali pokuty za nafilmované pády

19.9.2017  15:26
Hokejoví útočníci Bedřich Köhler z Hradce Králové a Tomáš Marcinko z Třince dostali od disciplinární komise extraligy pokutu za nesportovní chování v nedělním vzájemném duelu 5. kola extraligy....  celý článek

Bída hradeckých začátků. V pěti prvních třetinách ani jedna trefa

19.9.2017  12:00
Jaké to je, když dáte v zápase gól jako první a soupeř pak musí dohánět váš náskok? Tuto otázku hradeckým hokejistům v této sezoně zatím nepokládejte, je zbytečná. V pěti zápasech, které zatím...  celý článek

Hradecký Köhler čekal téměř devět let: Hattricky si pamatuji snadno

19.9.2017  9:58
Byl to jeho večer a Bedřich Köhler si ho náležitě užil. V zápase s Třincem totiž vstřelil všechny tři góly a vedle hattricku slavil se spoluhráči i první letošní tříbodovou výhru hokejového...  celý článek

Konečně body! oddechl si hradecký Koukal po výhře nad Plzní

18.9.2017  11:27
Konečně dal za Hradec v hokejové extralize gól. A několik minut se svými spoluhráči živil naději, že bude hlavně vítězný, Mountfield v té chvíli nad Plzní vedl 3:2. Jenomže na to, aby Petr...  celý článek

Hradec velebí Köhlera. Nebyli jsme v lehké situaci, uznal střelec

18.9.2017  9:14
Hokejisté hradeckého Mountfieldu začali v extralize konečně vyhrávat. Poté co v pátek doma zdolali 4:3 v prodloužení Plzeň, vyhráli v neděli 3:1 nad Třincem.  celý článek

Hradec se zvedá. Litvínov selhal, Chomutov uspěl i v Brně a dál vede

17.9.2017  20:04
Hradečtí hokejisté slaví druhou výhru v řadě a unikají z posledního místa tabulky. Vítězství 3:1 nad silným Třincem zařídil hattrickem útočník Bedřich Köhler. Dokonalý obrat předvedl nováček z...  celý článek

Kometa se drápe vzhůru, Hradec slaví první body, přesto je poslední

15.9.2017  16:55, aktualizováno  21:53
Hradec Králové si ulevil, ve 4. kole hokejové extraligy získal první body nové sezony. Ale byly to nervy, protože v duelu s Plzní dvakrát prohrával a zvítězil až v prodloužení 4:3. Přesto...  celý článek

Když peníze nejsou vše. Proč je bohatý tým plný posil bez bodu?

14.9.2017  17:59
Jsou odehraná teprve tři kola a nemusí to vůbec nic znamenat. Přesto jsou to dva extrémy. Na jedné straně Chomutov, který měl v létě obrovské finanční problémy, na té druhé bohatý Hradec Králové...  celý článek

Tři prohry? Stane se, důležité je nastartovat se, ví hradecký Červený

14.9.2017  9:59
Ač útočník hradeckých hokejistů Rudolf Červený svůj letošní extraligový střelecký účet v Litvínově nezvýšil, je v týmových statistikách po třech kolech s jedinou vstřelenou brankou na děleném 1....  celý článek

Liberečtí střelci zklamali, Hradec znovu padl. Sparta zvládla přestřelku

10.9.2017  14:54, aktualizováno  21:06
Jen dva celky hokejové extraligy jsou po druhém kole stoprocentní. Pražská Sparta s nováčkem z Jihlavy prohrávala, přesto dokázala ve třetím dějství urvat výhru 4:3. Druhým týmem, který...  celý článek

Vzhůru do arén, hokejová extraliga je na startu. Obhájí Kometa titul?

8.9.2017  12:59
Startuje tažení za tuzemským hokejovým titulem. Trvat bude alespoň 223 dní a největším favoritem je obhájce z Brna. Mezi čtrnácti adepty je i slavný „nováček“ z Jihlavy.   celý článek

Hradecký kouč Sýkora: Nároky na výsledky budou vyšší a hráči to vědí

8.9.2017  8:55
Hokejový kouč Václav Sýkora ve své trenérské kariéře podobnou situaci už několikrát zažil a úspěšně ustál. Pokud se mu to podaří i letos v hradeckém Mountfieldu, mohl by si do svého bohatého...  celý článek

Máme mladší energičtější tým než Hradec, říká vítkovická posila Dej

7.9.2017  9:32
Hokejová extraliga v pátek startuje. Útočník Rastislav Dej ji po pěti letech začne v jiném klubu – v celku Vítkovice Ridera.   celý článek

Chceme víc! Hradecké heslo říká jasně: Po bronzu alespoň finále

6.9.2017  10:54
Heslo, s nímž královéhradecký klub vstupuje do nového extraligového ročníku, stačí vyjádřit vše podstatné dvěma slovy. Chceme víc! stojí v něm. Jednoduché a i pro jen mírně zasvěceného...  celý článek

Z tripu se hradečtí hokejisté vrátili jen s bodem, teď volá extraliga

4.9.2017  8:59
Pokud by na závěr přípravy na extraligu a její blížící se start platilo často používané, že když se v přípravě nedaří, sezona bude dobrá, tak mají královéhradečtí hokejisté zaděláno na slušné...  celý článek

Liga mistrů: Kometa a Třinec uspěly, Liberec s Hradcem padly

2.9.2017  17:05, aktualizováno  21:54
Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas a postoupili do osmifinále. Liberec ve skupině E sice na ledě Vaxjö vyrovnal z...  celý článek

Na cestě. Když hokejisté Hradce Králové křižují Evropu

1.9.2017  11:33
Ve čtvrtek pozdě večer zakončili hokejisté hradeckého Mountfieldu první ze dvou zápasů, na které se v ten samý den vydali. A od pátečního rána jsou na cestě na další. Z anglického Nottinghamu,...  celý článek

Kometa a Liberec v Lize mistrů uspěly, Třinec a Hradec Králové ne

31.8.2017  21:08, aktualizováno  23:25
Hokejisté Komety si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v ‚déčku‘ naopak poprvé prohrál,...  celý článek

Hradecký kouč Sýkora: Bude důležité, co na tvrdost Nottinghamu sudí

31.8.2017  9:59
Už jen do dvou posledních zápasů před očekávaným startem extraligy povede kouč Václav Sýkora hradecký Mountfield. Ve čtvrtek a v sobotu to budou duely Ligy mistrů, oba na hřištích soupeřů.  celý článek

Hradecký Zigo po prohře s Nottinghamem: Tohle jim chceme vrátit

28.8.2017  9:26
Hokejový útočník Tomáš Zigo sice patřil v hradeckém dresu v zápase s Nottinghamem k těm, kteří se nebáli přitvrdit, ale na výhru to nestačilo. „Tohle jim u nich chceme vrátit,“ řekl Zigo. Šance...  celý článek

Liberec v Lize mistrů otočil skóre za pět minut, výhru slaví i Kometa

26.8.2017  18:06, aktualizováno  22:31
Liberečtí hokejisté si připsali v Lize mistrů první vítězství. Po úvodní domácí prohře zdolali Cardiff 5:2. Přitom po první třetině prohrávali 0:2, v dalším průběhu ale skóre otočili. Hned tři...  celý článek

Hráli jsme parádní hokej, těšilo hradeckého brankáře Sedláčka

26.8.2017  8:35
Spoluhráči mu výborným výkonem hodně pomohli. Přesto musel brankář Jakub Sedláček v úvodním zápase hradeckého Mountfieldu v Lize mistrů předvést několik výborných zákroků, aby jim na oplátku on...  celý článek

Královéhradečtí hokejisté na úvod Ligy mistrů rozebrali Turku

25.8.2017  7:28
Tohle prakticky nemělo chybu! Až budou hráči a fanoušci hokejového Hradce Králové po letech vzpomínat na to, jak si místní tým poprvé zahrál v Lize mistrů, bude jim jihnout hlas. Jejich...  celý článek

Hradec Králové zvládl premiéru v Lize mistrů skvěle, zdolal Turku 5:1

24.8.2017  20:52, aktualizováno  22:04
Hokejisté Hradce Králové zdolali na úvod základní skupiny F Ligy mistrů finský celek TPS Turku vysoko 5:1. Dvěma góly přispěl k úspěšné premiéře Mountfieldu v soutěži jednadvacetiletý útočník...  celý článek

Reprezentace se sešla v Třinci bez Jarůška, Jandač náhradu nepovolá

20.8.2017  19:52
Bez útočníka Richarda Jarůška z Hradce Králové se sešla dnes večer česká hokejová reprezentace v Třinci před přípravnými zápasy se Slovenskem, které se hrají ve středu v třinecké Werk Aréně a o...  celý článek

Trenér Sýkora o Lize mistrů: Finy mám rád a těším se na bitvu s kolegou

17.8.2017  7:59
Lépe to snad vyjít nemohlo. Po vylosování základních skupin hokejové Ligy mistrů si musel trenér hradeckých hokejistů Václav Sýkora mnout ruce. Náhoda mu připravila hodně speciální soupeře....  celý článek

Kmoníček: Zranění Cibulskise? Věřím, že začátek sezony stihne

17.8.2017  7:22
Hokejistům Hradce Králové se v přípravných duelech před ostrým startem daří, zatím ještě neprohráli. Jedinou kaňkou je zranění obránce Oskara Cibulskise, který po úderu do oblasti hlavy bude tři...  celý článek

Kometa v přípravě poprvé narazila, Pardubice i Hradec vítězní

15.8.2017  21:18
Hokejisté úřadujícího extraligového mistra Komety Brno v přípravě poprvé prohráli. Na ledě bratislavského Slovanu neuspěli 2:3 po samostatných nájezdech. Další vítězné vystoupení si naopak...  celý článek

Liga mistrů směle hledí do budoucna. Ubylo klubů, přibýt má prestiže

15.8.2017  15:41
Hokejová Liga mistrů, která příští týden vstoupí do svého čtvrtého ročníku, chce nadále budovat svou značku a prestiž. V novém formátu po redukci na 32 účastníků se v soutěži představí jen čtyři...  celý článek

Zpackaná sezona a krach se Spartou. Teď se těším do Hradce, říká Sedláček

8.8.2017  17:15
Tři roky v lotyšské Rize zářil, pak se ale vše pokazilo. Jakub Sedláček letos opustil tamní Dinamo po utrápeném ročníku, o jehož průběhu bylo jasno dlouho dopředu. „Měli jsme problémy poskládat...  celý článek

Hradecký Koukal o přípravě: Měli jsme aspoň jednou vyhrát za tři body

8.8.2017  10:08
Útočník Petr Koukal, jedna z největších letních posil hradeckého hokejového klubu, má za sebou první zápasy v novém dresu, na Mountfield Cupu došlo i na derby s Pardubicemi.  celý článek

Hradec znovu ovládl domácí turnaj, Pardubice přetlačil v prodloužení

6.8.2017  20:22
Hokejisté Hradce Králové triumfovali i na druhém ročníku přípravného Mountfield Cupu. V rozhodujícím souboji přetlačili domácí hráči rivala z Pardubic a po výhře 2:1 v prodloužení si pojistili...  celý článek