Mountfield Hradec Králové

Na pauzu s třemi body, hokejový Hradec má ke druhému místu blízko

7.2.2018  9:54
Královéhradečtí hokejisté jdou na olympijskou přestávku po vítězství 3:2 v Mladé Boleslavi, úterní úspěch byl jejich čtvrtým tříbodovým za sebou.

Zlín vyhrál a zůstává šestý. Slaví i Kometa, Litvínov a stobodová Plzeň

6.2.2018  16:50, aktualizováno  22:24
Hokejisté Zlína našli ve 48. kole Tipsport extraligy nečekaného hrdinu v Jakubu Šlahařovi. Dvěma góly vystřelil Beranům cennou výhru 4:2 na ledě Třince a udržel je v elitní šestce, přímo...

Bednář po třísté trefě: Jágr a Nedvěd? To je úplně jiná dimenze

5.2.2018  7:58
Stačil mu jeden gól, aby překročením třístovkové mety zvýraznil stopu mezi českými hokejovými legendami. Jaroslav Bednář, čtyřicetiletý útočník Hradce Králové, to ale v nedělním zápase se Zlínem...

Fanoušci drží s Kometou. Na extraligových stadionech bylo ticho

3.2.2018  8:25
Mohutné podpory napříč hokejovou extraligou se dočkali fanoušci brněnské Komety. V reakci na to, že jí (zároveň s Plzní) disciplinární komise nejvyšší soutěže zavřela na jeden domácí zápas...

Plzeň by si to musela ale zkazit sama, říká Červený o hradeckém finiši

2.2.2018  22:05
Za dva zápasy stáhli náskok lídra z Plzně o šest bodů. Navíc k tomu přidali kvalitní výkony, které vzbuzují optimismus. Přesto i po jasné výhře 4:1 nad Spartou v Hradci tuší, že jejich současný...

Bergerova radost: góly a nová smlouva s Hradcem

2.2.2018  10:33
Pokud se nestane v příštích dnech nic mimořádného, bude Jan Berger slavit příjemné devětadvacáté narozeniny. Útočník hokejového Hradce Králové totiž jde jejich oslavě vstříc vydařeným obdobím. V...

Hradec posbíral posily jen na střídavé starty, na Spartu jde oslabený

2.2.2018  8:26
Očekávané se stalo skutkem, hokejový Hradec Králové na závěr přestupního období, které skončilo středeční půlnocí, do svého kádru žádnou výraznou posilu nepřivedl.

Olomoučtí hokejisté cedili krev zbytečně. V Hradci byli neškodní

31.1.2018  8:25
Ani na okamžik nemohli olomoučtí hokejisté doufat v body na ledě Hradce Králové. Druhý Mountfield je vůbec nepustil do hry, nepovolil až do poslední vteřiny a zaslouženě vyhrál 3:0.

Boj o čelo? Plzeň může pár zápasů prohrát, míní hradecký útočník Zigo

30.1.2018  10:26
Hokejisté Hradce Králové se pustí do týdne, v němž se svým divákům představí hned ve třech zápasech. Začnou proti Olomouci, v pátek přijede Sparta a v neděli Zlín.

Šancí jsme měli proměnit víc, říkal třinecký Chmielewski po Hradci

29.1.2018  11:13
Chmielewski 11 minut před koncem vyrovnával a Petružálek dal rozhodující gól v penaltovém rozstřelu. Třinečtí hokejisté v nedělním 44. kole extraligy porazili Hradec Králové 2:1 na nájezdy.

Plzeňský kouč po výhře nad Hradcem: Už by byla škoda první místo ztratit

27.1.2018  11:16
Prezidentský pohár pro vítěze základní části hokejové extraligy má Plzeň na dohled! V pátek lídr soutěže ve šlágru 43. kola porazil doma před téměř sedmi a půl tisíci diváky druhý Hradec Králové...

Martinec: Pokud chceme Prezidentský pohár, musíme v pátek vyhrát

26.1.2018  9:28
Zpátky na vítěznou vlnu se dostali hokejisté Hradce Králové, kteří vyhráli poslední dva domácí zápasy. Teď je čekají dva souboje s týmy ze špice tabulky, už dnes v Plzni s lídrem soutěže.

Čápův návrat do Hradce: přišel si pro hokejky a druhý den hrál

25.1.2018  15:24
Hokejový obránce Zdeněk Čáp se po téměř třech měsících objevil v sestavě hradeckého Mountfieldu a hned v první obranné dvojici. Hradci pomohl k výhře 1:0.

Nulový puk půjde asi k tátovi, říká hradecký gólman Pavelka

25.1.2018  12:46
Průběh letošní sezony ho v jeho kariéře posunul opět výš. Nejdříve před dvěma měsíci vychytal Jaroslav Pavelka své první vítězství v extraligovém zápase. Čekal na to přes tři roky. Nyní k tomu...

Hradecký Köhler: Chomutov? Doma bychom o další body přicházet neměli

23.1.2018  11:49
Snažil se celou dobu dělat všechno tak, jako když mu góly do statistik téměř pravidelně naskakovaly. Jenomže celý uplynulý měsíc si do nich hradecký hokejový útočník Bedřich Köhler žádný...

Série Brna skončila potleskem. Kouč: Prohráli jsme se vztyčenou hlavou

20.1.2018  7:57
Třikrát hokejisté Komety v bitvě proti hradeckému Mountfieldu o druhé místo v extralize dotáhli jednobrankovou ztrátu, počtvrté už to nebylo možné. Na gól v prodloužení už hokejová pravidla...

Sparta? V extralize viděl Smoleňák lepší týmy. I proto ho prohra štve

18.1.2018  10:11
Královéhradečtí hokejisté prohráli v úterní dohrávce 33. kola na ledě pražské Sparty 1:2 po prodloužení podle útočníka Radka Smoleňáka hlavně proto, že se jim nedařila hra.

ANKETA: Zvolte nejhezčí stadion v hokejové extralize

18.1.2018  5:59
Je nejhezčím hokejovým stadionem v Česku pražská O2 aréna, kde hraje momentálně Sparta? Nebo jsou lepší menší arény, jaké mají v Liberci či v Třinci? Jste spíš zastánci tradice, moderna vám nic...

Dohrávky: Kometa otočila duel ve Zlíně, Sparta udolala Hradec Králové

16.1.2018  17:25, aktualizováno  21:58
Hokejisté Komety vyhráli v dohrávce 30. kola extraligy ve Zlíně 4:2 a v tabulce se posunuli na třetí místo o bod před Vítkovice. V dohrávce 33. kola uspěla po sérii neúspěchů Sparta, která...

Pavelkův týden výher. Těší mě důvěra trenérů i týmu, děkuje gólman

16.1.2018  13:37
Jaroslav Pavelka přestává být gólmanem, který se v brance hradeckého Mountfieldu objeví ve chvíli, kdy to jeho spoluhráčům nejde, a střídá svého kolegu za nepříznivého stavu.

Chování lídrů nás opakovaně posílá do proher, štve kouče Pešána

15.1.2018  14:20
Hokejový Liberec na své vzkříšení stále čeká. Po páteční domácí prohře s Vítkovicemi padli Bílí Tygři ve 40. kole i na ledě Hradce Králové - 1:3. V extraligové tabulce klesli na dvanácté místo...

Pavlík zase po MS přivyká extralize. Zámoří? Třeba se někdo ozve, říká

14.1.2018  8:35
Na světovou juniorskou medaili si hokejista hradeckého Mountfieldu Radovan Pavlík nesáhl, s českým týmem skončil na čtvrtém místě. Do bojů o tu v české hokejové extralize se jediný zástupce...

Nadvláda hokejového Hradce v derby skončila i doma. Po čtyřech letech

13.1.2018  11:39
Hokejisté Hradce prohráli podruhé za sebou derby s Pardubicemi, po porážce 2:3 na ledě soupeře jim podlehli stejným výsledkem i doma.

Vedoucí duo v extralize klopýtlo. Nový kouč Šlégr Litvínovu nepomohl

12.1.2018  16:55, aktualizováno  21:47
Lídr hokejové extraligy z Plzně ve 39. kole klopýtl. Západočeši překvapivě nestačili ve Zlíně, kde dostali tři góly během úvodních šesti minut, na které po zbytek zápasu nedokázali odpovědět....

Pavlík dodatečně dostal dvouzápasový trest za faul kolenem

9.1.2018  16:22
Hokejový obránce Filip Pavlík z Hradce Králové dostal dvouzápasový trest za faul na jihlavského Adama Zemana v nedělním zápase 38. kola extraligy. Na základě podnětu Dukly jej dodatečně...

Koukal po duelu v Jihlavě: Hráli jsme dobře, ale trápila nás koncovka

9.1.2018  9:53
Po nahrávce Jaroslava Bednáře vyrovnal na 1:1 a tím Petr Koukal pomohl otočit utkání s Jihlavou. Hradec nakonec duel s posledním týmem hokejové extraligy zvládl a radoval se z výhry 3:1. Už v...

Vítkovičtí souboj o druhé místo prohráli. Bartošák skuhral na defenzivu

6.1.2018  8:55
Kdyby uspěli, mohli by zvýšit hokejisté celku Vítkovice Ridera náskok na Hradec Králové až na pět bodů. Jenže ve 37. kole extraligy na východě Čech prohráli 0:4 a klesli ze druhé na třetí...

Hradecký bek Graňák: Vítkovice se zlepšují a nahoře jsou zaslouženě

5.1.2018  13:58
Svými asistencemi se obránce Dominik Graňák v Chomutově podílel na obou hradeckých gólech. Povedlo se mu to podruhé v sezoně. Jenomže na rozdíl od prosincového zápasu v Litvínově, kde Mountfield...

Přelom roku u Kindla. Kurýrování, nová smlouva i zásnuby

5.1.2018  9:54
Hokej kvůli zranění hrát nemohl, ale i tak měl obránce Jakub Kindl poslední dny nabité. Léčil zraněnou nohu, po letech si užil Vánoce v Čechách. K tomu zvládl zasnoubení se svou přítelkyní,...

Vítkovice přehrály Plzeň, Třinec otáčel na Spartě. Slavila také Jihlava

3.1.2018  17:17, aktualizováno  22:22
Hokejová extraliga se po Novém roce uvedla kompletním 36. kolem. Hradec Králové čekal po návratu ze švýcarské mise duel na ledě Chomutova, který Piráti zvládli a zvítězili 3:2 v prodloužení....

Hradecký návrat k extralize. Loni nám Davos pomohl, ví kapitán Bednář

3.1.2018  10:29
Hokejový Hradec Králové vstupuje středečním extraligovým zápasem v Chomutově do rozhodující fáze sezony. V ní má potvrdit své ambice, které v domácí nejvyšší soutěži sahají až k metám nejvyšším.

Hradecký kouč Hynek po Spengler Cupu: Špatná střelba, dlouho nám trvá

2.1.2018  9:09
Hokejisté hradeckého Mountfieldu v semifinále Spengler Cupu prohráli s Kanadou o gól vyšším rozdílem než v základní skupině, tentokrát 2:5. „Z naší strany to byl lepší zápas než ten první,“ řekl...

Šňůra Vítkovic je fuč. Jedna končí, druhá začíná, nelitují hráči

31.12.2017  5:59
Vítkovická série devíti výher v řadě, což je vyrovnaný klubový rekord z mistrovské sezony 1980 až 1981 skončila. Utnula ji brněnská Kometa, která v Ostravě vyhrála 1:0. „Mrzí mě, že to nevyšlo,...

Hokejisté Hradce Králové prohráli v semifinále Spengler Cupu s Kanadou

30.12.2017  17:35, aktualizováno  22:44
Hokejisté Hradce Králové prohráli v semifinále Spenglerova poháru v Davosu týmu Kanady 2:5 a nedokázali jí oplatit prohry z loňského čtvrtfinále (1:5) i z úterního utkání v základní skupině...

Hradecký kapitán ze Spengler Cupu: Úkol splněn, teď se může stát cokoli

30.12.2017  11:15
V zápase s domácím Davosem si odpočinul a ve čtvrtfinále se ukázal jako správný kapitán. V první třetině čtvrtfinálového duelu hokejového Spenglerova poháru v Davosu si Jaroslav Bednář vzal puk,...

Hokejový Hradec porazil Rigu a na Spengler Cupu bude hrát o finále

29.12.2017  17:30, aktualizováno  22:54
Hokejisté Hradce Králové jsou na Spengler Cupu dál ve hře. Ve čtvrtfinále tradičního švýcarského turnaje porazili účastníka Kontinentální ligy Dinamo Riga 4:1 a v sobotu od 15:10 budou v Davosu...